32080-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Bouwteam Afvalscheidingsstation Stichtse Vecht
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteam Afvalscheidingsstation Stichtse Vecht
Beschreibung: De gemeente Stichtse Vecht wenst voor de realisatie van de (nieuwe) gemeentewerf, afvalbrengstation en circulair ambachtscentrum een Bouwteam-deelnemer aan te besteden. Zij is voor dit project op zoek naar de daartoe meest gekwalificeerde partij of partijen om mee samen te werken. Hiervoor volgt zij een Europese Openbare aanbestedingsprocedure. Opdrachtgever wenst een aannemer te contracteren welke, als onderdeel van het bouwteam, betrokkenheid wordt verwacht in de verdere uitwerking van het project. Van de aannemer wordt verwacht vanuit zijn kennis en kunde inspraak te doen tijdens het ontwerpproces. Zodoende kan een praktisch ontwerp worden opgesteld waarbij de aannemer in een vroeg stadium betrokken is. Tevens verzorgt de aannemer de coördinatie van de werktuigbouwkundige en installatietechnische werken in het project. De ontwerpuitwerking na de definitieve gunning vindt plaats volgens de volgende fasen: • Definitief Ontwerp; • Aanvraag Omgevingsvergunning; • Technisch Ontwerp; • Realisatie. Opdrachtgever heeft reeds een architect aan zich verbonden, namelijk Mies Architectuur B.V. welke een Voorlopig ontwerp heeft gemaakt welke de basis vormt voor de Opdracht. De bouw van de milieustraat zelf (verhoogd bordes) en de aanleg van het terrein en omliggend gebied zijn niet in de opdracht begrepen, deze zullen separaat aanbesteedt worden. De voorliggende opdracht betreft het bedrijfsverzamelgebouw, het gebouw voor een circulair ambachtscentrum en het integrale dak (overkapping met zonnepanelen) wat over zowel de gebouwen als de milieustraat heen wordt gezet.
Interne Kennung: Geen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000