2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren en plaatsen van diverse kantmeubilair voor het gemeentehuis en de gemeentewerf in Barneveld zoals omschreven in onderhavig aanbestedingsdocument en alle bijbehorende bijlagen. De gemeente Barneveld heeft op dit moment een verbouwing van de kantoorpanden in uitvoering. De verbouwing wordt in fase uitgevoerd en als gevolg daarvan wordt de levering van kantoormeubilair ook in fase uitgevoerd. Er zal ook huidig meubilair hergebruikt worden en onderverdeeld worden onder beide locaties. Om dit de komende jaren weer duurzaam in te kunnen zetten, is onderhoud aan het meubilair en reiniging van de zitting noodzakelijk. Meubilair dat niet meer gebruikt zal worden, dient door de inschrijver te worden meegenomen ter overname om her te gebruiken of af te voeren. Totaalomvang van het nieuw te leveren meubilair: 1003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren en plaatsen van diverse kantmeubilair voor het gemeentehuis en de gemeentewerf in Barneveld zoals omschreven in het aanbestedingsdocument en alle bijbehorende bijlagen. De gemeente Barneveld heeft op dit moment een verbouwing van de kantoorpanden in uitvoering. De verbouwing wordt in fase uitgevoerd en als gevolg daarvan worden leveringen ook in fase uitgevoerd. In deze fases is de planning van de aannemer leidend dit kan er toe leiden dat voor de levering van het losse meubilair uitstel noodzakelijk is. Er zal ook huidig meubilair hergebruikt worden en onderverdeeld worden onder beide locaties. Om dit de komende jaren weer duurzaam in te kunnen zetten is onderhoud en reiniging van de zitting noodzakelijk. Meubilair dat niet meer gebruikt zal worden, dient door de inschrijver te worden meegenomen ter overname om her te gebruiken of af te voeren. Totaalomvang van het nieuw te leveren meubilair: 1003
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De langere looptijd van de opdracht voorziet in de mogelijkheid tot nalevering in het geval er slechts op beperkte schaal uitbreiding en/of vervanging noodzakelijk is bij defect meubilair anders dan garantie.