2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen Kolken en Lijnafwateringen - Gemeente Veldhoven
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit: het reinigen van de kolken en lijnafwateringen; afvoeren en verwerken van vrijgekomen afvalstof(fen); het bijhouden van de gebrekenregistratie kolken en lijnafwateringen via het softwareprogramma Kikker van Riodesk. het verplicht registreren per kolk van de exacte GPS-coördinaten binnen 0,5 m. van de locatie; per stroomgebied slib afvoeren en registreren; de verplichte inzet tijdens calamiteiten (op storingsbasis). De werkzaamheden vormen een technisch en economisch geheel, liggen binnen de gemeente Veldhoven en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 2 augustus 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90641000 Reinigung von Einlaufschächten, 90642000 Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000