2. Verfahren
Verfahren
Titel: Extern Projectmanagementbureau
Beschreibung: Noorderpoort is voornemens om nieuwbouw te realiseren voor de School Kunst & Multimedia. Voor deze ontwikkeling wordt een Extern Projectmanagementbureau geselecteerd. Met deze aanbesteding beoogt Noorderpoort één Opdrachtnemer te contracteren die deze rol op zich neemt en uitvoering geeft aan de opdracht conform de door Noorderpoort gestelde functionele en technische eisen. Eén Extern Projectmanagementbureau
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315200 Bautechnische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315210 Beratung in der Haustechnik, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Overeenkomst wordt niet in percelen verdeeld. Noorderpoort wil graag één partij contracteren voor de rol van een extern projectmanagementbureau. Het contracteren van meerdere partijen kan grote organisatorische gevolgen hebben voor Noorderpoort. Met één partij kunnen innovatieve oplossingen relatief eenvoudig en eenduidig getest worden en schaalvoordelen behaald. Vanwege de eenduidige vraag en het feit dat meerdere marktpartijen alle onderdelen van de uitvraag (vermoedelijk) kunnen leveren, wordt de opdracht niet verdeeld in percelen. De keuze om geen percelenindeling te hanteren is passend, gelet op aard en omvang van de opdracht, de samenstelling van de markt en de behoeftestelling van Noorderpoort.
Interne Kennung: 1