320857-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Computerunterstützung – Przedłużenie wsparcia producenta do licencji do zabezpieczenia ruchu sieciowego na okres 12 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzedłużenie wsparcia producenta do licencji do zabezpieczenia ruchu sieciowego na okres 12 miesięcy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegając na przedłużeniu wsparcia producenta do licencji do zabezpieczenia ruchu sieciowego zaimplementowanych w infrastrukturze Zamawiającego na okres 12 miesięcy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegając na przedłużeniu wsparcia producenta do licencji do zabezpieczenia ruchu sieciowego zaimplementowanych w infrastrukturze Zamawiającego na okres 12 miesięcy
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji oraz wznowień.