See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „KONSERWACJA MUZEALIÓW ZE ZBIORÓW WIELKOPOLSKIEGO MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZNACZONYCH DO EKSPOZYCJI NA WYSTAWIE STAŁEJ MUZEUM POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918-1919 W POZNANIU”
Beschreibung: „KONSERWACJA MUZEALIÓW ZE ZBIORÓW WIELKOPOLSKIEGO MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZNACZONYCH DO EKSPOZYCJI NA WYSTAWIE STAŁEJ MUZEUM POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918-1919 W POZNANIU” Zamówienia podobne - Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Pzp (do 10% wartości zamówienia podstawowego) w przypadku wystąpienia okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy Pzp. Przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą usługi podobne, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje udzielenie tego rodzaju zamówień w szczególności, gdy zajdzie konieczność i / lub potrzeba wykonania zakresów prac nieuwzględnionych aktualnie w ramach zakresu zamówienia podstawowego, a których wykonanie będzie możliwe poprzez powtórzenie usług podobnych, co przewidziane w ramach zakresu zamówienia podstawowego. Warunkiem udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych jest potwierdzenie, że: • dotychczasowy Wykonawca realizował usługi w terminie i z najwyższą starannością, • dotychczasowy Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia niż zamówienia podstawowego, • dotychczasowy Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, • Zamawiający przeprowadzi z dotychczasowym Wykonawcą negocjacje, w wyniku których zostanie uzgodnione wynagrodzenie oraz termin wykonania takiego zamówienia. Wykonawca obowiązany jest do wniesienia wadium w kwocie: - część 1: 8700,00 zł (słownie: osiem tysięcy siedemset złotych 00/100); - część 2: 4200,00 zł (słownie: cztery tysiące dwieście złotych 00/100); - część 3: 5000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100); - część 4: 2400,00 zł (słownie: dwa tysiące czterysta złotych 00/100); - część 5: 1200,00 zł (słownie: tysiąc dwieście złotych 00/100); Zabezpieczenie należytego wykonania umowy - 5%
Interne Kennung: postępowanie numer FA.261-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konserwacja papieru i fotografii
Beschreibung: Konserwacja papieru i fotografii
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Konserwacja tekstyliów
Beschreibung: Konserwacja tekstyliów
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Konserwacja broni, wyposażenia wojskowego i zabytków techniki
Beschreibung: Konserwacja broni, wyposażenia wojskowego i zabytków techniki
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Konserwacja medalierstwa i falerystyki
Beschreibung: Konserwacja medalierstwa i falerystyki
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Konserwacja obiektów z ceramiki, szkła, kamienia i drewna
Beschreibung: Konserwacja obiektów z ceramiki, szkła, kamienia i drewna
Interne Kennung: Część 5