2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdiensten en glasbewassing
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van de schoonmaakdiensten en glasbewassing van de schoollocaties van Zone.college te weten in Almelo, Borculo, Doetinchem, Enschede, Twello en Zwolle. En een hoofdkantoor voor de ondersteunende diensten in Lochem. De opdracht omvat 12 locaties met een totaal netto vloeroppervlak van 48.272 m2 en een indicatief glasoppervlak van 28.493 m2.
Interne Kennung: EX-000843-FJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonmaak en glasbewassing
Beschreibung: Er is één perceel voor de schoonmaak en glasbewassing van de locaties van Zone.college Gelijk aan de hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De afname van diensten kan wijzigen door een stijging of daling in het aantal leerlingen waardoor (delen van) gebouwen worden afgestoten of uitgebreid doordat gebouwen meer of minder intensief gebruikt worden. Het kan ook zijn dat gedurende de looptijd van de overeenkomst verouderde gebouwen worden verbouwd of afgestoten en/of nieuwe gebouwen worden (mede) gehuurd, gebouwd of aangekocht. In geval van het afstoten van gebouwen of wanneer er geen schoonmaak kan of hoeft plaats te vinden, behoudt Zone.college zich het recht voor om dat gebouw of gebouwdeel al dan niet tijdelijk uit de Overeenkomst te halen, waarbij de minderkosten worden verrekend. Uitbreiding van het aantal ruimten of locaties van Opdrachtgever vindt plaats onder dezelfde condities als vastgelegd in de Overeenkomst.