2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa foteli biurowych wraz z montażem na potrzeby mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa foteli biurowych wraz z montażem do wybranych jednostek ARiMR na terenie województwa mazowieckiego. 4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych dostawą foteli biurowych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy, który stanowi integralną część opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BOR07.2610.1.2025.DS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39112000 Stühle, 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup i dostawa foteli biurowych wraz z montażem na potrzeby mazowieckiego Oddziału Regionalnego ARiMR” BOR07.2610.1.2025.DS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w zakresie foteli biurowych wraz z montażem do wybranych jednostek ARiMR na terenie województwa mazowieckiego Dokładny opis przedmiotu zamówienia (zestawienie objętych dostawą foteli biurowych wraz ze wskazaniem lokalizacji placówek) zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ, a także załączniku nr 3 do SWZ - wzór umowy, który stanowi integralną część opisu przedmiotu zamówienia.