320923-2026 - Wettbewerb
Belgien – Reinigungs- und Hygienedienste – Raamovereenkomst voor het onderhoud en toezicht van de publieke toiletten bibliotheek Permeke
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het onderhoud en toezicht van de publieke toiletten bibliotheek Permeke
BeschreibungRaamovereenkomst voor het onderhoud en toezicht van de publieke toiletten bibliotheek Permeke
Interne KennungGAC_2026_03930
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelGAC_2026_03930 - 1
Interne Kennung1