2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa książek dla dzieci wraz z materiałami pomocniczymi dla Instytutu Książki w podziale na trzy części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa książek dla dzieci wraz z materiałami pomocniczymi (ulotka-miarka, broszura) w podziale na trzy część: Część 1 – druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki kartonikowej dla dzieci (wiek 0-3 lata) oraz ulotki-miarki; Część 2 – druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku przedszkolnym (wiek 4-6 lat) oraz ulotki-miarki; Część 3 – druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku szkolnym (wiek 7-9 lat) oraz broszury;
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książki kartonikowej dla dzieci (wiek 0-3 lata) oraz ulotki-miarki;
Beschreibung: Książka kartonikowa 0-3 i ulotka-miarka: 1. Książka kartonikowa dla dzieci: a) Nakład: 200 000 egzemplarzy, Książka ma nadany numer ISBN. 2. Ulotka -miarka: a) Nakład: 200 000 egz. 3. Opakowanie dla książki i ulotki: Zafoliowany ma zostać każdy komplet, na który składają się jedna książka oraz jedna ulotka. Książka i ulotka stanowią integralną całość. Wymaganą opcją pakowania zafoliowanych kompletów (1 książka + 1 ulotka) jest pudełko kartonowe, w którym znajdzie się 20 kompletów. Harmonogram druku -termin dostaw poszczególnych transz nakładu: Rzut 1: 100 000 30.09.2026 Rzut 2: 100 000 30.10.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP dla wszystkich części. Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu usługi druku materiałów podobnych do materiałów objętych niniejszym zamówieniem. Warunki, na jakich będą udzielone ww. zamówienia, będą odpowiadały warunkom określonym w niniejszym postępowaniu z uwzględnieniem dostosowania do aktualnych potrzeb Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku przedszkolnym (wiek 4-6 lat) oraz ulotki-miarki;
Beschreibung: 1. Książka dla dzieci: a) Nakład: 150 000 egzemplarzy; Książka ma nadany numer ISBN. 2. Ulotka -miarka: a) Nakład: 53 000 egzemplarzy W ramach nakładu 150 tys. mają zostać wydrukowane trzy różne tytuły książek (po 50 tys. egz. każdy) o takich samych parametrach technicznych. W jednym kartonie powinno być 40 książek jednego tytułu. Ulotki-miarki należy spakować w pakiety po równą liczbę sztuk. Każdy pakiet musi być zabezpieczony przed rozsypaniem (np. paczka papierowa, ofoliowanie, banderola) i opatrzony czytelną etykietą zawierającą informację z nazwą produktu i dokładną liczbą sztuk w pakiecie. Pakiety należy umieścić w zbiorczych kartonach o wadze nieprzekraczającej 15 kg, oznaczonych informacją o łącznej zawartości 3. Harmonogram druku i dostaw poszczególnych transz nakładu: Rzut 1 60 000 (po 20 000 każdego tytułu) plus 23 000 ulotek-miarek 28.08.2026 Rzut 2 60 000 (po 20 000 każdego tytułu) plus 20 000 ulotek-miarek 19.09.2026 Rzut 3 30 000 (po 10 000 każdego tytułu) plus 10 000 ulotek-miarek 02.10.2026
Los: LOT-0003
Titel: druk, oprawa, konfekcjonowanie, pakowanie, foliowanie, transport i przygotowanie do dystrybucji książek dla dzieci w wieku szkolnym (wiek 7-9 lat) oraz broszury;
Beschreibung: 1. Książka dla dzieci a) Nakład: 440 000 egzemplarzy, f) Książka ma nadany numer ISBN. 2. Broszura a) Nakład: 440 000 egzemplarzy, 3. Opakowanie dla książki i broszury Zafoliowany ma zostać każdy komplet, na który składają się jedna książka oraz jedna broszura. Książka i broszura stanowią integralną całość. Wymaganą opcją pakowania zafoliowanych kompletów (1 książka + 1 broszura) jest pudełko kartonowe, w którym znajdzie się 20 kompletów. Harmonogram druku i dostaw poszczególnych transz nakładu: Rzut 1: 100 000 03.08.2025 Rzut 2: 100 000 04.09.2026 Rzut 3: 100 000 2.10.2026 Rzut 4: 140 000 10.11.2026