320992-2026 - Ergebnis
Polen – Baugerät – Dostawa koparko-ładowarki i ładowarki do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa koparko-ładowarki i ładowarki do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Beschreibung3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej oraz ładowarki kołowej, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r., w podziale na dwie części: 3.1.1. Część 1 - dostawa koparko-ładowarki 3.1.2. Część 2 - dostawa ładowarki 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia odpowiednio dla danej części stanowi załącznik 1.1. i 1.2. do SWZ. 3.3. Maszyny mają być kompletne, w pełni sprawne technicznie, gotowe do pracy, wyposażone we wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem. 3.4. Przedstawione w załączniku nr 1.1. i 1.2 do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1.1. i 1.2. do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. 3.5. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienia do konkretnych norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, należy rozumieć je jako zawierające sformułowanie „lub równoważne”. 3.6. Każdy wykonawca składający ofertę równoważną jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania i parametry techniczne i/lub funkcjonalno-użytkowe określone w SWZ, bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane. Warunek równoważności zostanie uznany za spełniony, jeśli oferowany przez Wykonawcę sprzęt będzie spełniał wszystkie parametry określone w wymaganiach minimalnych zdefiniowanych w załącznikach nr 1.1. i 1.2. do SWZ. 3.7. Miejsce realizacji: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, ul. Jerzego Giedroycia 23. 3.8. Gwarancja: 3.8.1. Część 1 - dostawa koparko-ładowarki minimum 36 miesięcy lub 2000 motogodzin (mth) – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. 3.8.2. Część 2 - dostawa ładowarki minimum 24 miesiące lub 4000 mth – w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Vorherige Bekanntmachung149303-2026
Interne KennungOZP-271-PN-1/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 43261100 Schaufellader
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - dostawa koparko ładowarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 roku, spełniającej wymagania emisji spalin co najmniej Stage V lub równoważnej. Maszyna ma być kompletna, w pełni sprawna technicznie, gotowa do pracy, wyposażona w ramię koparkowe z wysuwem (extendible dipper) oraz wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 stanowi załącznik nr 1.1. do SWZ. Maszyna ma być kompletna, w pełni sprawna technicznie, gotowa do pracy, wyposażona we wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem. Przedstawione w załączniku nr 1.1. do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1.1. do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienia do konkretnych norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, należy rozumieć je jako zawierające sformułowanie „lub równoważne”. Każdy wykonawca składający ofertę równoważną jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania i parametry techniczne i/lub funkcjonalno-użytkowe określone w SWZ, bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane. Warunek równoważności zostanie uznany za spełniony, jeśli oferowany przez Wykonawcę sprzęt będzie spełniał wszystkie parametry określone w wymaganiach minimalnych zdefiniowanych w załączniku nr 1.1. do SWZ. Gwarancja: minimum 36 miesięcy lub 2000 motogodzin (mth) - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - dostawa ładowarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej ładowarki przegubowej, wyprodukowanej nie wcześniej niż w 2025 roku, spełniającej wymagania emisji spalin co najmniej Stage V lub równoważnej. Maszyna ma być kompletna, w pełni sprawna technicznie, gotowa do pracy, wyposażona we wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem, m.in. w łyżkę wysokiego załadunku stanowiącą odwzorowanie łyżki będącej w posiadaniu Zamawiającego pod względem wymiarów i geometrii łyżki. Łyżka musi być w pełni kompatybilna z dostarczoną dla Zamawiającego ładowarką, w tym w szczególności w zakresie sposobu mocowania i współpracy z osprzętem maszyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 stanowi załącznik nr 1.2. do SWZ. Maszyna ma być kompletna, w pełni sprawna technicznie, gotowa do pracy, wyposażona we wszystkie elementy i podzespoły niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zgodnie z przeznaczeniem. Przedstawione w załączniku nr 1.2. do SWZ parametry przedmiotu zamówienia stanowią minimum techniczne i jakościowe wymagane przez Zamawiającego. W przypadku ewentualnego zaoferowania sprzętu niespełniającego minimalnych parametrów technicznych, eksploatacyjnych, użytkowych i jakościowych, określonych w załączniku nr 1.2. do SWZ, oferta Wykonawcy zostanie odrzucona. Wszędzie tam, gdzie w opisie przedmiotu zamówienia zawarto odniesienia do konkretnych norm, europejskich ocen technicznych, specyfikacji technicznych lub systemów referencji technicznych, należy rozumieć je jako zawierające sformułowanie „lub równoważne”. Każdy wykonawca składający ofertę równoważną jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania i parametry techniczne i/lub funkcjonalno-użytkowe określone w SWZ, bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane. Warunek równoważności zostanie uznany za spełniony, jeśli oferowany przez Wykonawcę sprzęt będzie spełniał wszystkie parametry określone w wymaganiach minimalnych zdefiniowanych w załączniku nr 1.2. do SWZ. Gwarancja: minimum 24 miesiące lub 4000 motogodzin (mth) - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261100 Schaufellader