2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lease Dienstauto's
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding voor Lease Dienstauto's ten behoeve van gemeente Leeuwarden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge, 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks, 50111110 Unterstützungsdienste für Fahrzeugparks
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34144700 Bedrijfswagens, 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark, 50111110 Ondersteunende diensten voor wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0000