2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego i maszyn rolniczych dla potrzeb Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika rolniczego i maszyn rolniczych z podziałem na: a) dostawę ciągnika rolniczego – część I zamówienia, b) dostawę przyczepy przeładunkowej – część II zamówienia, c) dostawę agregatu uprawowego – część III postępowania. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne, dowolne części. Zapisy specyfikacji odnoszą się do wszystkich części przedmiotu zamówienia, chyba że z treści specyfikacji wynika, że odnoszą się do wskazanej części. Szczegółowy zakres rzeczowy, opis i minimalne wymagania co do przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Miejscem dostawy sprzętu dla wszystkich części jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Techniczna 4, 36-040 Boguchwała.
Interne Kennung: ZG.261.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft, 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciągnika rolniczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części I jest dostawa ciągnika rolniczego dla potrzeb Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Szczegółowy opis i minimalne wymagania co do przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Miejscem dostawy sprzętu dla wszystkich części jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Techniczna 4, 36-040 Boguchwała.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa przyczepy przeładunkowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyczepy przeładunkowej dla Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Szczegółowy opis i minimalne wymagania co do przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Miejscem dostawy sprzętu dla wszystkich części jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Techniczna 4, 36-040 Boguchwała.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16500000 Selbstlade- oder Entladewagen und Sattelanhänger für die Landwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa agregatu uprawowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części III jest dostawa agregatu uprawowego dla Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Szczegółowy opis i minimalne wymagania co do przedmiotu zamówienia zawiera SOPZ, który stanowi załącznik Nr 1 do SWZ. Miejscem dostawy sprzętu dla wszystkich części jest Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, ul. Techniczna 4, 36-040 Boguchwała.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung