See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH I DROBNEGO JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowią sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego sprzętu laboratoryjnego z podziałem na 4 pakiety.
Vorherige Bekanntmachung: 126977-2026
Interne Kennung: SP.TZP.250.PN.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu z powołaniem na art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024r. poz. 1320 j.t. ze zm.) - przedmiot zamówienia ma charakter podstawowy dla działalności szpitala.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODCZYNNIKI DO BADANIA MORFOLOGII KRWI WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA 5 DIFF
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego - szczegóły w zakresie opisu przedmiotu zamówienia, wykaz asortymentu stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Titel: ODCZYNNIKI I ASORTYMENT DO ANALIZATORA PARAMETRÓW KRYTYCZNYCH WRAZ Z JEGO DZIERŻAWĄ
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: ODCZYNNIKI I ASORTYMENT DO ANALIZATORA ABL 90 FLEX PLUS - producent RADIOMETER MEDICAL ApS
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: TESTY DO SZYBKIEJ DIAGNOSTYKI KAŁU
Interne Kennung: PAKIET NR 4