32103-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Koło
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Koło
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług komunalnych na terenie gminy Koło w okresie od daty zawarcia umowy do 31 grudnia 2026 r , polegających na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych, obejmujących wszystkie miejscowości w gminie Koło oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Wrząca Wielka w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności: ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587, ze zm.), ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733), zapisami Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego na lata 2023-2028 wraz z planem inwestycyjnym oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Koło.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung2. Tryb udzielenia zamówienia a) Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych(Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). – dalej: ustawa Pzp; b) postępowanie prowadzone jest dla wartości zamówienia większej niż próg unijny, o którym mowa w art. 3 ustawy Pzp; c) zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z możliwością prowadzenia negocjacji; d) zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art.1 39 ust. 1 ustawy Pzp, czyli po badaniu i ocenie ofert dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 4. Komunikacja w postępowaniu W niniejszym postępowaniu komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_kolo 5. Podział zamówienia na części Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części ze względów technicznych, ekonomicznych i organizacyjnych. Zła koordynacja działań Wykonawców poszczególnych części miałaby wpływ na właściwą realizację przedmiotu zamówienia, podnieść wartość świadczonych usług oraz wpłynąć na terminowość realizacji zamówienia. Ze względu na powyższe zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. 11. Zamówienia, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp w zakresie zgodnym z niniejszym zamówieniem podstawowym do 30% realizowanego przedmiotu zamówienia. Warunki wynikające z pierwotnej umowy i ewentualnych aneksów do niej będą miały zastosowanie do zamówienia z wolnej ręki art. 214 ust 1 pkt 7.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy