See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów medycznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części)] – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekt umowy (warunki realizacji zamówienia) – Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: DA.ZP.242.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 1).
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 2).
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 3).
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 4).
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 5).
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 6).
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 7).
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 8).
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 9).
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 10).
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 11).
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 12).
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 13).
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 14).
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 15).
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 16).
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 17).
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 18).
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 19).
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 20).
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 21).
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 22).
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 23).
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 24).
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 25).
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 26).
Interne Kennung: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 27).
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 28).
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 29).
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 30).
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 31).
Interne Kennung: Pakiet nr 31