2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření ochrany interních zón pomocí nových Firewall
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka směrovačů uvnitř sítě v podobě firewallů zajišťujících bezpečnou segmentaci sítě bez omezení vnějšími vlivy vč. instalace, implementace a konfigurace dodaného řešení a zaškolení administrátorů zadavatele dle technické specifikace uvedené v příloze č. 6 zadávací dokumentace. Dále je předmětem veřejné zakázky poimplementační podpora v délce 3 měsíců, standardní záruční servis a podpora dodaného HW / SW řešení a případná další plnění související s výše uvedenou dodávkou v souladu s požadavky zadavatele uvedenými v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: NemFM-FW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001