See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het aanmaken en verdelen van elektronische (maaltijd)cheques en de bijhorende dienstverlening
Beschreibung: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de dienstverlening worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten betreffende het aanmaken en verdelen van elektronische cheques (hoofdzakelijk maaltijdcheques maar ook ecocheques, cadeaucheques en sport -en cultuurcheques) en bijhorende dienstverlening, die worden uitgevoerd voor Farys en desgevallend De Watergroep enerzijds en de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services anderzijds.
Interne Kennung: ALL-24-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ALL-24-005 - 1
Interne Kennung: 1