321140-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa, wdrożenie oraz integracja systemu do zbierania elektronicznego podpisu dokumentów z systemem HIS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wdrożenie oraz integracja systemu do zbierania elektronicznego podpisu dokumentów z systemem HIS
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie oraz integracja systemu do zbierania elektronicznego podpisu dokumentów z systemem HIS. 2. Szczegółowe wymagania w stosunku do przedmiotu zamówienia i zakres zamówienia zawiera Załącznik nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do SWZ– Formularz cenowy.
Interne KennungDZP/PN/KPO/13/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1