2. Verfahren
Verfahren
Titel: Teamontwikkeling
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met een professionele Opdrachtnemer voor het uitvoeren van trajecten op het gebied van teamontwikkeling. Op basis van historische inzet, organisatieomvang en marktconforme tarieven wordt de opdracht indicatief geraamd op: € 375.000, - excl. BTW voor de gehele looptijd van 4 jaar. Voor de raamovereenkomst dient tevens een maximumbedrag worden afgegeven. Om toekomstige indexaties, eventueel onverwachte kosten of onvoorziene teamontwikkelingstrajecten te kunnen opvangen zetten we het maximale bedrag van de raamovereenkomst op Euro 562.500, - excl. BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 4 jaar
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst wordt afgesloten voor een periode van maximaal vier jaar. De beoogde looptijd van de overeenkomst is 2 jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van HDSR van twee keer één jaar