2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa średniego uterenowionego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Jarnołtówek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego pojazdu, z silnikiem i podwoziem z kabina pochodzącymi od tego samego producenta. Rok produkcji podwozia zgodny z rokiem dostawy pojazdu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Wymagania Zamawiającego dla średniego uterenowionego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Jarnołtówek.
Interne Kennung: ZP.271.1.16.2025.JSz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001