2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na „Zajištění dodávek a služeb ICT komodit pro kritickou informační infrastrukturu MMR“
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a služby spočívající v dodávkách komponent a přidružených služeb ICT stávající kritické infrastruktury MMR a jejich budoucích verzí a řešení připravených k realizaci pro roky 2020-2024. Předmětem plnění jsou i dodávky a služby u případně dalších nových informačních systémů, které budou/by mohly být zařazeny pod kritickou informační infrastrukturu MMR (systémy pro digitalizaci stavebního řízení, Monitorovací systém 2021+, případně další). Konkrétně bude předmětem VZ zejména: • dodávka HW komponent, potřebných licencí, včetně služeb technické podpory a • zajištění licencí SW produktů včetně služeb technické podpory. Součástí plnění dle předchozího odstavce také bude: a) služby spojené s dopravou a zapojením pořizovaného vybavení do prostor a dle požadavků určených zadavatelem, b) operační systém a další software, který je obvyklé dodávat společně s hardwarem, c) implementaci programového vybavení a d) údržbu a opravy programového vybavení
Vorherige Bekanntmachung: 264043-2020
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke, 32430000 Fernnetz, 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 30234000 Speichermedien, 30234000 Speichermedien, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 30233132 Festplattenlaufwerke, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48820000 Server, 72610000 Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/20/V00013707
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233150 Laufwerke für optische Speicherplatten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30234000 Speichermedien, 30233132 Festplattenlaufwerke, 72261000 Software-Unterstützung, 30234000 Speichermedien, 32400000 Netzwerke, 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 32430000 Fernnetz, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48820000 Server, 72610000 Computerunterstützung, 72263000 Software-Implementierung