See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochody ciężarowe typu Pick Up
Beschreibung: Samochody 5 -miejscowe ciężarowe typu Pick Up z silnikiem wysokoprężnym o mocy nie mniejszej niż 235KM oraz pojemności powyżej 2950cm³, w ilości 20 sztuk. Rok produkcji nie wcześniej niż 2026 – samochód nowy, wcześniej nierejestrowany
Vorherige Bekanntmachung: 166114-2026
Interne Kennung: HP.270.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Samochody cieżarowe typu Pick Up
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 pzp przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji (dalej jako Opcja). Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% wartości umowy.