321302-2025 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Gminy Myślenice i jej jednostek w tym OSP
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Gminy Myślenice i jej jednostek w tym OSP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup paliwa gazowego przez Zamawiających o łącznym szacunkowym wolumenie: Część 1 : 7 040 638 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw 01.11.2025 do 31.10.2026, tj. w okresie 12 miesięcy. Część 2 : 7 040 638 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw 01.11.2026 do 31.10.2027, tj. w okresie 12 miesięcy. Więcej w SWZ
Interne Kennung: BZP/271/40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Gminy Myślenice i jej jednostek w tym OSP
Beschreibung: Część 1 : 7 040 638 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw 01.11.2025 do 31.10.2026, tj. w okresie 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 7 040 638
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Kompleksowa dostawa paliwa gazowego dla Gminy Myślenice i jej jednostek w tym OSP
Beschreibung: Część 2 : 7 040 638 kWh (+/- 15%) w okresie dostaw 01.11.2026 do 31.10.2027, tj. w okresie 12 miesięcy.
Interne Kennung: Część 2