2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie lotniczych zdjęć fotogrametrycznych i skaningu laserowego wraz z opracowaniem ortofotomapy, NMT i NMPT obszaru Parku Narodowego Gór Stołowych i jego otuliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie usługi polegającej na dostarczeniu i analizie danych teledetekcyjnych dla obszaru Parku Narodowego Gór Stołowych wraz z otuliną, które zostały szczegółowo opisane w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZBN.371.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961200 Luftaufnahmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie lotniczych zdjęć fotogrametrycznych i skaningu laserowego wraz z opracowaniem ortofotomapy, NMT i NMPT obszaru Parku Narodowego Gór Stołowych i jego otuliny.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen, 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung