2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZP.261.32.2026 - Świadczenie usługi kompleksowej organizacji XI Forum Edukacji Dorosłych w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji XI Forum Edukacji Dorosłych w Warszawie. Zamawiający planuje, że wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2026 r. w Warszawie.
Interne Kennung: DZP.261.32.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64224000 Telekonferenzdienste, 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm, 30211300 Computerplattformen, 92370000 Dienstleistungen von Tontechnikern, 79540000 Dolmetscherdienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi kompleksowej organizacji XI Forum Edukacji Dorosłych w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji XI Forum Edukacji Dorosłych w Warszawie. Przewidywany termin realizacji zamówienia: 17-18 listopada 2026 r. - zgodnie z zasadami opisu przedmiotu zamówienia i projektowanych postanowień umownych. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ, projektowane postanowienia umowne - załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.