See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Implementatie en hypercare Risico-premieplatform
Beschreibung: De opdracht omvat het ontwerpen, implementeren en stabiliseren (hypercare) van een digitaal platform dat risicomanagement en premievaststelling integraal verbindt voor het Risicobeheerfonds (het Risico-premieplatform). Het Risico‑premieplatform is een verzekeringskritisch kernsysteem waarin databronnen, dataopslag, risicomodellen, AI‑componenten, workflows en governance integraal samenkomen. Het platform integreert met de verzekeringsadministratie, gemeentelijke portalen en externe databronnen, en bevat een medewerkersportaal voor validatie en beoordeling van uitkomsten. De waarde van de opdracht bedraagt € 0,8 mln excl. BTW voor een periode van 2 jaar en is als volgt opgebouwd: • De implementatiekosten; • De kosten voor de hypercare fase (één jaar na ingebruikname). • De cloud- en licentiekosten (gedurende maximaal twee jaar);
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1