2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników do biochemii i immunologii oraz badania ogólnego moczu wraz z dzierżawą analizatorów.
Beschreibung: 1)Dostawy odczynników kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu analizatorów biochemiczno-immunochemicznych przeznaczonych do badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemii z jednej próbki pierwotnej zgodnie z SWZ w szczególności zał. nr 3 oraz Projektem umowy. 2) Dostawy pasków, kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badania moczu wraz z dzierżawą analizatora zgodnie z SWZ w szczególności zał. nr 3 oraz Projektem umowy .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp po-nieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy odczynników kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu analizatorów biochemiczno-immunochemicznych przeznaczonych do badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemii z jednej próbki pierwotnej
Beschreibung: Dostawy odczynników kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badań biochemiczno-immunochemicznych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu analizatorów biochemiczno-immunochemicznych przeznaczonych do badań z zakresu chemii klinicznej i immunochemii z jednej próbki pierwotnej zgodnie z SWZ w szczególności zał. nr 3 oraz Projektem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy pasków, kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badania moczu wraz z dzierżawą analizatora.
Beschreibung: Dostawy pasków, kalibratorów, kontroli i materiałów eksploatacyjnych do badania moczu wraz z dzierżawą analizatora zgodnie z SWZ w szczególności zał. nr 3 oraz Projektem umowy .
Interne Kennung: Pakiet 2