2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ESKO-T s.r.o. – svozová technika“ (veřejná zakázka je rozdělena na 2 části) Část I.: Nosič kontejnerů Část II.: Svozové vozidlo odpadu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka svozového vozidla, tj. podvozku a nástavby s lineárním stlačováním včetně vyklápěče nádob a vážící a identifikačního systému, které bude sloužit pro svoz komunálního odpadu a dále nosiče kontejnerů, tj. podvozku, nástaveb – hákového nosiče kontejnerů a hydraulického nakládacího jeřábu. Konkrétně je předmětem veřejné zakázky, respektive jejich jednotlivých částí, následující: Část I.: Nosič kontejnerů - 1 ks nosič kontejnerů Část II.: Svozové vozidlo odpadu - 1 ks – svozové vozidlo odpadu Předmět veřejné zakázky musí být nový, nepoužitý a plně funkční.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část I.: Nosič kontejnerů
Beschreibung: Část I.: Nosič kontejnerů - 1 ks nosič kontejnerů
Interne Kennung: Část I.: Nosič kontejnerů
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Los: LOT-0002
Titel: Část II.: Svozové vozidlo odpadu
Beschreibung: Část II.: Svozové vozidlo odpadu - 1 ks – svozové vozidlo odpadu
Interne Kennung: Část II.: Svozové vozidlo odpadu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge