2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zdrowotnych w postaci wykonania badań oraz ewentualnych szczepień ochronnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie badań lekarskich, badań diagnostycznych, konsultacji specjalistycznych oraz szczepień ochronnych funkcjonariuszy i pracowników małopolskiego garnizonu Policji, Zarządu w Krakowie CBŚP, Wydziału w Krakowie BSWP oraz Wydziału w Krakowie CBZC, kierowanych do pełnienia służby w kontyngentach policyjnych poza granicami państwa na lata 2026-2028. 2) Zamawiający wymaga świadczenia usług na terenie miasta Kraków. 3) Zamawiający przewiduje 3 wyloty (w sumie 44 osoby) i 3 powroty (w sumie 46 osób). 4) Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz przewidywane ilości świadczeń są zawarte w załączniku nr 1. Usługa będzie świadczona w zależności od potrzeb Zamawiającego. Przewidywane ilości świadczeń medycznych podanych w załączniku nr 1 są wartościami prognozowanymi. Wartości te wskazane są jedynie w celu wyboru oferty najkorzystniejszej przez Zamawiającego oraz nie stanowią zobowiązania Zamawiającego wobec Wykonawcy. Jednocześnie, Zamawiający gwarantuje wykonanie umowy na poziomie min. 70% wartości umowy. 5) Zamawiający wymaga, aby badanie, kwalifikacja do szczepienia i szczepienie pojedynczą dawką było przeprowadzone w ciągu jednego dnia każde. 6) Podstawą wykonania usług będących przedmiotem umowy będą imienne skierowania wystawione przez Zamawiającego według wzoru nr 2 (załącznik nr 2 do umowy). 7) Zamawiający wymaga, aby lekarz wykonujący badanie, oprócz sporządzenie stosownej dokumentacji medycznej wystawił certyfikat orzeczenia lekarskiego w języku polskim i angielskim według wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do umowy. 8) Najbliższy planowany termin wylotu funkcjonariuszy to czerwiec 2026 roku. Badania i szczepienia winny być zrealizowane przed wylotem, jednak nie mogą odbywać się w okresie od 20 kwietnia do 20 maja 2026 roku, z uwagi na zobowiązania służbowe funkcjonariuszy.
Vorherige Bekanntmachung: 208785-2026
Interne Kennung: ZP.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy