321408-2025 - Wettbewerb
Dänemark – Reinigungsdienste – Udbud af rengøringsydelser
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud af rengøringsydelser
BeschreibungUdbud af rengøringsydelser og tilkøb af vinduespolering til deres lokationer i Kolding, Odense, Valby og på Bornholm. Aftalen på rengøringsydelser forventes at have en kontraktstart d. 1 oktober og er gældende i 6 år. Der henvises til det fulde udbudsmateriale for en mere detaljeret beskrivelse af opgaverne.
Interne Kennung489591
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911000 Wohnungs-, Gebäude- und Fensterreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0000