See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych przez Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Szczawnicy w okresie od dnia 01 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów pochodzących z realizacji usług świadczonych przez Zamawiającego w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Zamawiającego na instalację mechaniczno – biologicznego przetwarzania odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j.: Dz.U. z 2023r., poz. 1587). Zamówienie obejmuje zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, a także zagospodarowanie innych odpadów segregowanych (plastik i pet), w tym odpadów wielkogabarytowych, bioodpadów, popiołu, opon i drewna oraz odpadów budowlanych.
Vorherige Bekanntmachung: 706312-2024
Interne Kennung: P01/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I Zagospodarowanie odpadów segregowanych tworzyw sztucznych typu plastik
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady segregowane (plastik), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 60 km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: II Zagospodarowanie odpadów segregowanych tworzyw sztucznych typu pet
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady segregowane (pet), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 60 km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0003
Titel: III Zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych,
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady niesegregowane (zmieszane) z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę wedle potrzeb Zamawiającego (orientacyjne częstotliwości od 1 do 2 razy w tygodniu na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego) w godzinach pracy Zamawiającego. Dodatkowo Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady niesegregowane (zmieszane), transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy (w przypadku, gdy miejsce rozładunku znajdować się będzie w odległości powyżej 60 km od siedziby Zamawiającego) – w takim przypadku odbiór odpadów odbywać się będzie zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem, codziennie w tygodniu zbiórki odpadów niesegregowanych i w piątki w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych. W okresie wzmożonego ruchu turystycznego (czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień) odbiór odpadów niesegregowanych odbywać się będzie dodatkowo we wtorek w tygodniu zbiórki odpadów segregowanych.
Interne Kennung: III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach Umowy i za wynagrodzeniem określonym w formularzu ofertowym (zał. 5), Zamawiający może skorzystać z opcji opisanej w tabeli będącej załącznikiem do formularza ofertowego (zał. 5a) i zlecić Wykonawcy zagospodarowanie leków (20 01 32) oraz tekstyliów (20 01 11) w zakresie wskazanym w oświadczeniu.
Los: LOT-0004
Titel: IV Zagospodarowanie odpadów bioodpadów
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady ulegające biodegradacji, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również: 1. odbiór bioodpadów z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę, transportem Wykonawcy, wedle potrzeb Zamawiającego (orientacyjne częstotliwości 2 razy w miesiącu zgodnie z wcześniejszym zgłoszeniem) w godzinach pracy Zamawiającego lub; 2. odbiór bioodpadów własnym transportem Wykonawcy, który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego.
Interne Kennung: IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Los: LOT-0005
Titel: V Zagospodarowanie odpadów budowlanych
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady budowlano-remontowe, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również: 1. odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy, który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego lub; 2. Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady budowlane z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę, transportem Wykonawcy wedle potrzeb Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego
Interne Kennung: V
Beschreibung der Optionen: W ramach Umowy i za wynagrodzeniem określonym w formularzu ofertowym (zał. 5), Zamawiający może skorzystać z opcji opisanej w tabeli będącej załącznikiem do formularza ofertowego (zał. 5a) i zlecić Wykonawcy zagospodarowanie FARB (20 01 28) w zakresie wskazanym w oświadczeniu.
Los: LOT-0006
Titel: VI Zagospodarowanie popiołu
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał popiół z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę wedle potrzeb Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego.
Interne Kennung: VI
Los: LOT-0007
Titel: VII Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych,
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady wielkogabarytowe, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również: 1. odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy, który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego lub; 2. Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady wielkogabarytowe z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę, transportem Wykonawcy wedle potrzeb Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego.
Interne Kennung: VII
Los: LOT-0008
Titel: VIII Zagospodarowanie drewna
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady drewniane, transportowane przez MZGK, bezpośrednio ze śmieciarek MZGK o ładowności 15 – 21 m3. Zamawiający będzie dokonywał rozładunku śmieciarki w miejscu wskazanym przez Wykonawcę, ale znajdującym się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Zamawiającego, stosownie do potrzeb Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza również: 1. odbiór odpadów własnym transportem Wykonawcy, który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego lub; 2. Wykonawca będzie zagospodarowywał odpady drewniane z kontenerów dostarczonych przez Wykonawcę, transportem Wykonawcy wedle potrzeb Zamawiającego, w godzinach pracy Zamawiającego.
Interne Kennung: VIII
Los: LOT-0009
Titel: IX Zagospodarowanie opon
Beschreibung: Wykonawca będzie zagospodarowywał zebrane odpady własnym transportem, wedle potrzeb Zamawiającego który odbywał się będzie na zgłoszenie telefoniczne, bądź mailowe Zamawiającego w godzinach pracy Zamawiającego
Interne Kennung: IX