2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invitation til markedsdialog – plejecenterløsninger
Beschreibung: Egedal Kommune inviterer relevante leverandører til markedsdialog forud for et eventuelt udbud vedrørende telefoni‑, alarm‑ og kaldesystemer til kommunens plejecentre. Formålet er at få indsigt og inspiration til kommunens videre overvejelser om behov, løsningsmuligheder og udbudsproces.Dialogen gennemføres som frivillige og individuelle fysiske møder i juni 2026 og er uforpligtende for begge parter. Deltagelse er ikke en forudsætning for deltagelse i et senere udbud og giver ingen fordele.Interesserede leverandører opfordres til at tilkendegive deres interesse senest den 20. maj 2026 ved henvendelse til udbudskonsulent Marianne Malek, marianne.malek@egekom.dk.
Interne Kennung: 26/6154
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen