2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Gminy Murowana Goślina i podmiotów wymienionych w SWZ, na okres od 01.07.2025 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmującego zakup i usługi dystrybucji do obiektów Zamawiającego z przeznaczeniem na cele opałowe (centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową) i kuchenek gazowych. 2. Zamawiający zawrze z wyłonionym w niniejszym postępowaniu Wykonawcą 5 odrębnych umów na kompleksową dostawę paliwa gazowego na następujących Odbiorców: 1)Odbiorca: Gmina Murowana Goślina, plac Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7773159427, REGON 631258595 2)Odbiorca: Szkoła Podstawowej nr 1 im. Karola Marcinkowskiego, ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7772394267, REGON 000261717 3)Odbiorca: Centrum Kultury i Sportu w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, NIP7771790446, REGON 630768644 4)Odbiorca: Przedszkole SŁONECZKO, ul. Leśna 9, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7773399060, REGON 5)Odbiorca: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego, ul. Poznańska 16, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7771790506, REGON 000979797 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 1 i 1A.
Interne Kennung: FZP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego - gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmującego zakup i usługi dystrybucji do obiektów Zamawiającego z przeznaczeniem na cele opałowe (centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową) i kuchenek gazowych. 2. Maksymalna ilość dostarczanego gazu w okresie 30 miesięcy wyniesie 4 779 630 kWh, w tym: 1) dla grupy taryfowej W-1.1. – 450 kWh, 2) dla grupy taryfowej W-2.1. – 77 880 kWh 3) dla grupy taryfowej W-3.6. – 1 169 280 kWh 4) dla grupy taryfowej W-4. – 1 395 630 kWh 5) dla grupy taryfowej W-5.1. – 2 136 390 kWh 3. Zamawiający wymaga, wyłoniony w niniejszym postępowaniu Wykonawca zawarł 5 odrębnych umów na kompleksową dostawę paliwa gazowego na następujących Odbiorców: 1) Odbiorca: Gmina Murowana Goślina, plac Powstańców Wielkopolskich 9, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7773159427, REGON 631258595 2) Odbiorca: Szkoła Podstawowej nr 1 im. Karola Marcinkowskiego, ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7772394267, REGON 000261717 3) Odbiorca: Centrum Kultury i Sportu w Murowanej Goślinie, ul. Mściszewska 10, 62-095 Murowana Goślina, NIP7771790446, REGON 630768644 4) Odbiorca: Przedszkole SŁONECZKO, ul. Leśna 9, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7773399060, REGON 302266069 5) Odbiorca: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Bonawentury Graszyńskiego, ul. Poznańska 16, 62-095 Murowana Goślina, NIP 7771790506, REGON 000979797 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach postępowania (załącznik nr 1A, 1B).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia wielkości zamówienia w zakresie do +/- 10% względem podstawowej ilości paliwa gazowego dla zakupu gazu. Zwiększenie wielkości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Zasady, zakres i sposób skorzystania przez Zamawiającego z powyższych opisane zostały w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.