2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa płyt kamiennych
Beschreibung: Przedmiotem umowy ramowej jest sukcesywna dostawa w 2026 r. płyt kamiennych granitowych w rodzajach i ilościach szacunkowych określonych w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy ramowej i umowy o udzielenie zamówienia publicznego, stanowiącymi załączniki nr 2 i 3 do SWZ
Interne Kennung: DPZP/271/3/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44912100 Granit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44912000 Diverse Bausteine, 44113120 Pflasterplatten, 44910000 Bausteine
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113120 Pflasterplatten, 44912000 Diverse Bausteine, 44910000 Bausteine