321453-2025 - Wettbewerb
Polen – Zerkleinerungsmaschinen – Dostawa rozdrabniacza dwuwałowego wolnoobrotowego mobilnego w związku z modernizacją i rozbudową "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa rozdrabniacza dwuwałowego wolnoobrotowego mobilnego w związku z modernizacją i rozbudową "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
BeschreibungDostawa rozdrabniacza dwuwałowego wolnoobrotowego mobilnego. Rok produkcji - nie starszy niż 2025 rok. Rodzaj napędu - Diesel. Silnik spełniający aktualne normy emisji spalin w Unii Europejskiej (minimum UE Stage V) Moc silnika - minimum 235 kW W formularzu ofertowym zawarty został szczegółowy wykaz parametrów i wymagań dotyczących rozdrabniacza, które wykonawca musi potwierdzić składając ofertę w niniejszym postępowaniu.
Interne KennungDA.261.1.9.2025.MP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
LosLOT-0001