321576-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – KIESRAAD-EA Ontwikkeling van Kandidaat Stelling (KS) Software
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKIESRAAD-EA Ontwikkeling van Kandidaat Stelling (KS) Software
BeschreibungDe Kiesraad is de onafhankelijke autoriteit in Nederland op het gebied van verkiezingen. De missie, visie en kernwaarden van de Kiesraad liggen ten grondslag aan het werk van de Kiesraad en het bureau van de Kiesraad. De Kiesraad zoeken een dienstverlener voor de ontwikkeling van e-KS (elektronisch kandidaatstellingssysteem). De Opdracht bestaat uit systeemontwikkeling, doorontwikkeling en (tijdelijk) beheer van het e-KS. Een volledige beschrijving van de scope van de Opdracht vindt u in de Aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung201865002.115.003
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe aanbesteding is een openbare aanbesteding
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0000