32160-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej z podziałem na 2 części dla potrzeb Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej z podziałem na 2 części dla potrzeb Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o.
Beschreibung: Numeracja zgodna z SWZ: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej z podziałem na 2 części przez okres od 01.01.2025 r. godz. 00.00 do 30.06.2025 r. godz. 24.00, na potrzeby Krakowskiego Parku Technologicznego sp. z o.o. 3.2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 460448-2024
Interne Kennung: 1/07/2024/PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla budynku „PODOLE” przy ul. Podole 60 w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa (obejmująca dostawę i świadczenie usług dystrybucji) energii elektrycznej do 1 punktu – budynek biurowy „KPT Podole” w Krakowie przy ul. Podole 60 (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 975 MWh w okresie od dnia 01.01.2025 r. godz. 00.00 do 30.06.2025 r. godz. 24.00. 3.2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla budynku „ŻYCZKOWSKIEGO” przy ul. Życzkowskiego 14 w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa (obejmująca dostawę i świadczenie usług dystrybucji) energii elektrycznej do 1 punktu – budynek biurowy „KPT Życzkowskiego” w Krakowie przy ul. Życzkowskiego 14 (PPE) o łącznym szacowanym wolumenie 270 MWh w okresie od dnia 01.01.2025r. godz. 00.00 do 30.06.2025 r. godz. 24.00. 3.2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ.