See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych w Krakowie przy ul. Rybitwy i przy ul. Lubockiej w podziale na dwie części zamówienia
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych w Krakowie przy ul. Rybitwy i przy ul. Lubockiej w Krakowie w podziale na dwie części zamówienia: 1.1. Część 1 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Rybitwy w Krakowie; 1.2. Część 2 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Lubockiej w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w: - Projektowanych Postanowieniach Umownych (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio dla części 1 i 2 zamówienia), w szczególności w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do PPU (odrębnym dla części 1 i 2 zamówienia), - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ (odrębnych dla części 1 i 2 zamówienia), udostępnionych w formie linka.
Vorherige Bekanntmachung: 83800-2026
Interne Kennung: ZP.262.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert w niniejszym zamówieniu został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp ponieważ Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 4 lipca 2025 r., tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o niniejszym zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 8 lipca 2025 r. i otrzymało numer 2025/S 128 - 442281.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39161000 Kindergartenmöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Rybitwy w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych przy ul. Rybitwy w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w: - Projektowanych Postanowieniach Umownych (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ, w szczególności w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do PPU, - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ, udostępnionych w formie linka.
Interne Kennung: ZP.262.2.2.2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Lubockiej w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych przy ul. Lubockiej w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w: - Projektowanych Postanowieniach Umownych (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ, w szczególności w Formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 1 do PPU, - Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ, udostępnionych w formie linka.
Interne Kennung: ZP.262.2.2.2026 - Część 2