2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telefonie
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar een vaste partner voor vaste en mobiele tefonie (en het klant contact centrum) om de dienstverlening vanaf 1 augustus 2025 te continueren.
Interne Kennung: T128643
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64220000 Fernmeldedienste, außer Fernsprech- und Datenübertragungsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er kunnen aanvullende kansen die in het kansendossier door inschrijver worden aangeboden afgenomen worden.