321699-2026 - Ergebnis
Niederlande – Schulbücher – Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en distributie dienstverlening SIVON Per Lesmethode 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen en distributie dienstverlening SIVON Per Lesmethode 2025
BeschreibungOfferteaanvraag van SIVON met betrekking tot de Europese aanbesteding van leermiddelen VO voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. Deze Europese aanbesteding betreft de levering van leermiddelen. De opdracht is verdeeld in drie hoofdpercelen, Perceel A, Perceel B en perceel C. Perceel C is onderverdeeld in twee subpercelen.
Interne Kennung20251001
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel A Per lesmethode
BeschreibungDit perceel A betreft de levering van 123 lesmethodes die zijn vermeld bij 1.4.A Perceel A Lesmethodes en zoals deze beschikbaar zijn gesteld door de betreffende uitgevers op de commerciële educatieve markt. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Cambium College Stichting Krimpenerwaard College Stichting voor Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs in Oost West Friesland (SIVO) Stichting Scala College en Coenecoop College Stichting Tabor College Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Roosendaal (SOVOR) Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in het Gooi Het Amsterdams Lyceum SCO Delft e.o. Stichting Christelijk Onderwijs Groningen Stichting Al Amana Scholen Stichting Voortgezet Onderwijs Lelystad Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Veenendaal Stichting Ceder Groep Stichting Scholengroep Spinoza voor VO te Voorb., Leidschendam eo Stichting voor Katholiek Onderwijs St. Liduina Stichting Kavor Lentiz Onderwijsgroep Stichting Meerscholen De Willibrord Stichting Scholengroep Leonardo da Vinci Stichting VO Zeeuws Vlaanderen DCTerra Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Utrecht (NUOVO Scholen) Curio onderwijsgroep De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 16,6 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel B Overige leermiddelen
BeschreibungDit perceel B betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Cambium College Stichting Krimpenerwaard College Stichting voor Interconfessioneel Voortgezet Onderwijs in Oost West Friesland (SIVO) Stichting Scala College en Coenecoop College Stichting Tabor College Stichting Ceder Groep Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Roosendaal (SOVOR) Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in het Gooi Het Amsterdams Lyceum SCO Delft e.o. Stichting Christelijk Onderwijs Groningen Stichting Al Amana Scholen Stichting Voortgezet Onderwijs Lelystad De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 2 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel C1 Overige lesmethodes + dienstverlening
BeschreibungDit perceel C1/C2 betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel C1/C2 is tevens aanvullend een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Veenendaal Stichting Meerscholen De Willibrord Stichting DCTerra Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Utrecht (NUOVO Scholen) De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 3,6 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel C2 Overige lesmethodes + dienstverlening
BeschreibungDit perceel C1/C2 betreft de levering van lesmethodes die niet onder perceel A vallen. Onderdeel van perceel C1/C2 is tevens aanvullend een dienstverleningspakket (full service, GLF). SIVON treedt in deze aanbesteding op als aankoopcentrale voor de volgende deelnemende schoolbesturen. Stichting Ceder Groep Stichting Scholengroep Spinoza voor VO te Voorb., Leidschendam eo Stichting voor Katholiek Onderwijs St. Liduina Stichting Kavor Lentiz Onderwijsgroep Scholengroep Leonardo da Vinci Stichting VO Zeeuws Vlaanderen Curio onderwijsgroep De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 3,7 miljoen euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne Kennung4