2. Verfahren
Verfahren
Titel: levering low pressure UV-reactoren
Beschreibung: De opdracht bestaat inhoudelijk voornamelijk uit: Het (detail)ontwerp en leveren van de benodigde 4 stuks low pressure UV-reactoren incl. dose-pacing en automatische wisinstallatie; Het (detail)ontwerp en leveren van de benodigde besturingskasten t.b.v. de UV-reactoren, inclusief de bekabeling tussen UV-reactor en besturingskast, en uitgerust met een Profinet koppeling; Het leveren van vier online UVT monitoren; Advisering en ondersteuning leveren aan PWN m.b.t. de opzet van de overkoepelende besturing vanuit de procesautomatisering van PWN; Het op locatie inmeten en op de juiste lengte maken van de bekabeling tussen de UV-reactor en de bijbehorende besturingskast; Geven van montage instructies voor aanvang van de montage van de UV-reactoren, UVT-monitoren en wisinstallaties alsmede het (tussentijds) controleren of de plaatsing, installatie en montage van de UV-reactoren juist is; Het elektrisch aansluiten en testen van de UV-installatie; Het verlenen van assistentie bij het keuren, de inbedrijfstelling en het bedrijfsvaardig opleveren van de UV-installatie; Opstarten en inbedrijfname van de UV-reactoren; Het leveren van de applicatiesoftware van de UV-reactor; Geven van instructies aan PWN over de nieuwe UV-reactoren; Levering van reserve lampen, gelijk aan het aantal van 1 UV-reactor; Levering van de sleede voor het uit- en innemen van de lampencassette; Het preventief onderhoud aan de reactoren voor de duur van 15 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen
5. Los
Los: LOT-0000
321749-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31515000 Uv-lampen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000