2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa koparko-ładowarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparko-ładowarek wraz z wykonaniem czynności określonych w §1 projektowanych postanowień umowy – załącznika nr 3 do SWZ, w ilościach określonych w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania eksploatacyjno-techniczne. 3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 5. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 6. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 252292-2026
Interne Kennung: 36/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43260000 Löffelbagger, Bagger und Schaufellader sowie Bergbaumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa koparko-ładowarek wraz z wykonaniem czynności określonych w §1 projektowanych postanowień umowy – załącznika nr 3 do SWZ, w ilościach określonych w załączniku nr 2 do SWZ – formularz cenowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania względem przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 4 do SWZ – Wymagania eksploatacyjno-techniczne. 3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Dostawa koparko-ładowarek
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia gwarantowanego. 3. Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.