2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikrobusa do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia oraz w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów na potrzeby Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikrobusa do przewozu osób z możliwością wykorzystania podczas ewakuacji ze stref zagrożenia oraz w sytuacjach różnego rodzaju kryzysów na potrzeby Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie - 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.
Interne Kennung: WK.2370.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin został skrócony z min. 35 na krótszy zgodnie z art. 138 ust.4 Ustawy Prawo zamówień publicznych "Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1".
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WK.2370.9.2026_1