2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportu sanitarnego
Beschreibung: Ilość kilometrów przewidywana do zrealizowania - 325 000 km w tym: Przewóz wykonywany ambulansami z obsadą zespołu: a) kierowca + ratownik medyczny – 40 000 km b) kierowca + sanitariusz – 245 000 km c) kierowca – 40 000 km (kierowcy z uprawnieniami do udzielania pierwszej pomocy)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001