2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Complexe Hardware ICT
Beschreibung: SSC Ons levert diensten aan haar partners: de gemeenten Zwolle, Kampen, Dalfsen, Westerveld, Zwartewaterland, Ommen en de Provincie Overijssel. De aanbesteding richt zich op het contracteren van 1 opdrachtnemer voor het leveren van Complexe Hardware ICT: Het in overleg met SSC Ons periodiek vaststellen van merk, type en configuraties van de benodigde ICT-Hardware. Het ten behoeve van SSC Ons inkopen van deze ICT-Hardware en deze vervolgens tegen overeengekomen opslagen c.q. opslagpercentages en gegarandeerde levertijd doorleveren aan SSC Ons. De afhandeling van garantie met betrekking tot de geleverde ICT-Hardware. Maximale opdrachtwaarde inclusief verlengingsopties en herzieningsclausules: € 17.250.000
Interne Kennung: 25.ON.022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten.