2. Verfahren
Verfahren
Titel: PR služby pro projekt Česko - čestný host na Frankfurtském knižním veletrhu v roce 2026
Beschreibung: 1. Příprava a zpracování PR a marketingové strategie Projektu Czechia GOH 2026 s mediaplanem na období 10/2025 - 12/2026 v anglickém jazyce 2. Cílená kontinuální proaktivní komunikace s médii, blogery a influencery primárně z německojazyčných zemí (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a z dalších zemí v období 10/2025 - 12/2026 3. Příprava a organizace až 5 mezinárodních tiskových konferencí a setkání s novináři, blogery a influencery ve Frankfurtu nad Mohanem, případně v jiných německých městech (např. Lipsko nebo Berlín) včetně účasti na nich a následných follow-up aktivit. 4. Zajištění tiskového servisu během čestného hostování ČR na Frankfurtském knižním veletrhu 2026 (plánovaný termín konání veletrhu 7. -11.10.2026), 5. příprava a zpracování PR podkladů (např. tiskových zpráv a dalších mediálních výstupů, jako jsou články, rozhovory, videa, fotografie, grafika, podcast atd.) pro relevantní média 6. Příprava textů pro webové stránky projektu (aktuality/blog/tiskové zprávy apod.) v AJ a NJ 7. Pravidelný e-newsletter na relevantní cílové skupiny - koncepce, obsahový plán, periodicita, tvorba a distribuce newsletteru 8. Realizace komunikace na sociálních sítích dle stanovené strategie, sledování KPIs a vedení komunikace s uživateli sociálních sítí (Facebook, Linkedin, Instagram, youtube) v průběhu projektu Czechia GoH 2026 v AJ a NJ 9. PR podpora vybraných průběžných prezentací a kulturních akcí v rámci Roku české kultury 10. Prezentace programu ČR během veletrhů FBM 2025, Lipsko 2026 a FBM 2026 a účast na těchto veletrzích. Zajištění PR pro akce v rámci ECHA hostování - TDTK 2025 a Buch Wien 2025 11. Průběžný monitoring médií (včetně sociálních sítí) a reporting s ohlasy na prezentaci ČR ve Frankfurtu nad Mohanem během všech fází její přípravy a realizace v období 10/2025–12/2026. 12. Plánování a příprava 2 press tripů pro účastníky z německojazyčných zemí do ČR (akvizice relevantních novinářů, blogerů, influencerů a knihkupců). 13. Identifikace vhodného mediálního prostoru a formátů pro marketingové účely a získání nabídek 14. Propagační film po knižním veletrhu, který bude zahrnovat záběry z realizace projektu Czechia GoH 2026. Videorekapitulace shrnující hostování ČR na FBM 2026 v maximální délce 5 minut, opatřeno anglickými titulky a v souladu s vizuální identitou projektu Czechia 2026. 15. Zpracování a předání závěrečné zprávy - katalogu mediálních výstupů a dosahu (včetně sociálních médií) během všech fází Projektu Czechia GOH 2026 v elektronické formě.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: PR služby