2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova – gastrotechnologie III
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka gastrotechnologie včetně montáže a souvisejících služeb a dodávek v rámci úpravy stávajícího objektu školní kuchyně VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ Štefánikova v rozsahu technické specifikace, která tvoří přílohu č. 3 této výzvy k podání nabídek.
Interne Kennung: CIRI/2026/074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní řízení veřejné zakázky na dodávky zadávané v otevřeném řízení dle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001