322094-2026 - Wettbewerb
Polen – Direktzugriffspeicher – Dostawa macierzy wraz z wdrożeniem (rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra macierzy NetApp serii AFF C250)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa macierzy wraz z wdrożeniem (rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego klastra macierzy NetApp serii AFF C250)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy wraz z wdrożeniem, tj. podłączeniem i skonfigurowaniem dostarczonej macierzy z funkcjonującym u Zamawiającego klastrem NetApp serii AFF C250. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, stanowiącym jednocześnie Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy stanowiących odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung13/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233140 Direktzugriffspeicher
5. Los
LosLOT-0001