See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van diensten voor de organisatie van opleidingen in het domein van de preventie en de strijd tegen brand in aankoopcentrale
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst van diensten voor de organisatie van opleidingen in het domein van de preventie en de strijd tegen brand in aankoopcentrale
Interne Kennung: 2025R3000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025R3000 - Perceel 1 : Opleidingen in het Frans voor « Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 1: Opleidingen in het Frans voor « Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 0
Los: LOT-0010
Titel: 2025R3000 - Perceel 10: Opleidingen in het Nederlands voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 10: Opleidingen in het Nederlands voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 2025R3000 - Perceel 11: Opleidingen in het Nederlands voor "keukenpersoneel voor risico's in de Horeca milieu” en bijscholing
Beschreibung: Perceel 11: Opleidingen in het Nederlands voor "keukenpersoneel voor risico's in de Horeca milieu” en bijscholing
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: 2025R3000 - Perceel 12 : Opleidingen in het Nederlands voor “administratief personeel” van de FOD Financiën en bijscholing
Beschreibung: Perceel 12: Opleidingen in het Nederlands voor “administratief personeel” van de FOD Financiën en bijscholing
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: 2025R3000 - Perceel 13: Opleidingen in het Duits voor « Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 13: Opleidingen in het Duits voor « Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: 2025R3000 - Perceel 14: Opleidingen in het Duits voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 14: Opleidingen in het Duits voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: 2025R3000 - Perceel 15: Opleidingen in het Duits voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 15: Opleidingen in het Duits voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: 2025R3000 - Perceel 16 : Opleidingen in het Duits voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 16: Opleidingen in het Duits voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0002
Titel: 2025R3000 - Perceel 2: Opleidingen in het Frans voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 2: Opleidingen in het Frans voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025R3000 - Perceel 3: Opleidingen in het Frans voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 3: Opleidingen in het Frans voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025R3000 - Perceel 4: Opleidingen in het Frans voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 4: Opleidingen in het Frans voor « Evacuatiesteward » en bijscholing
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025R3000 - Perceel 5: Opleidingen in het Frans voor "keukenpersoneel voor risico's in de Horeca milieu" en bijscholing
Beschreibung: Perceel 5: Opleidingen in het Frans voor "keukenpersoneel voor risico's in de Horeca milieu" en bijscholing
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025R3000 - Perceel 6: Opleidingen in het Frans voor “administratief personeel” van de FOD Financiën en bijscholing
Beschreibung: Perceel 6: Opleidingen in het Frans voor “administratief personeel” van de FOD Financiën en bijscholing
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2025R3000 - Perceel 7: Opleidingen in het Nederlands voor " Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Beschreibung: Perceel 7: Opleidingen in het Nederlands voor " Ploeglid eerste interventie in administratief milieu » en bijscholing
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2025R3000 - Perceel 8: Opleidingen in het Nederlands voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 8: Opleidingen in het Nederlands voor « Ploegchef eerste interventie in administratief milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 2025R3000 - Perceel 9: Opleidingen in het Nederlands voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Beschreibung: Perceel 9: Opleidingen in het Nederlands voor « Ploeglid eerste interventie in industrieel milieu» en bijscholing
Interne Kennung: 9